Porady stolarza
kuchnie za zamówienie olsztyn

Meble biurowe na wymiar dla firm – czy warto

Meble używane w budynkach firm powinny być maksymalnie dostosowane do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Czy słyszałeś kiedyś o możliwości zamówienia mebli biurowych, tworzonych pod konkretne pomieszczenia? Kwestię tę postaramy się przybliżyć Ci w niniejszym artykule.

Znaczenie prawidłowej postawy

Podobno przyjmowanie prawidłowej postawy przy biurku jest w stanie zwielokrotnić efektywność pracy lub nauki. Oczywistym jest, iż wszelkie niedogodności powodują utratę koncentracji, co negatywnie przekłada się na naszą produktywność. Zaprojektowanie odpowiednich mebli biurowych na wymiar dla Twoich pracowników pomoże więc zapobiec stratom efektywności. Okazuje się jednak, iż problemy z koncentracją to najmniej poważna z konsekwencji przyjmowania niewłaściwej postawy przy biurku.

Dużo gorsze w skutkach mogą okazać się wady postawy. Nieodpowiednia proporcja pomiędzy wysokością krzesła i biurka powoduje rozwój licznych skrzywień kręgosłupa. Te z kolei w przyszłości mogą doprowadzić do kolejnych poważnych dolegliwości zdrowotnych, takich jak chroniczne bóle głowy lub pleców.

Meble biurowe z korzyścią dla pracownika

Stolarze zajmujący się produkcją mebli na wymiar zdobywają się na ogromną kreatywność, by zadowolić wymagania swoich Klientów. W naturalny sposób na rynku pojawia się coraz więcej niekonwencjonalnych projektów biurek, które powszechnie stosuje się w korporacjach i zakładach pracy. Zastosowane w nich rozwiązania często mają wpływ na drastyczny wzrost ceny, jednak korzyści płynące z ich użytkowania są nieocenione.

Zdecydowanie najciekawszym rodzajem mebla tego typu jest biurko z regulowaną wysokością. Modele te istnieją na rynku od lat, lecz w ostatnim czasie zaczęto wzbogacać je o kolejne udogodnienie. Mowa tu o opcji podwyższenia blatu do poziomu umożliwiającego pracę na stojąco. Rozwiązanie to jest atrakcyjne dla osób spędzających jedną trzecią doby siedząc oraz korzystne dla zdrowia z punktu widzenia medycznego.

meble-biurowe-olztyn

Ceny mebli biurowych na wymiar

Ostateczny koszt wykonania mebli biurowych na wymiar zależy od wielu czynników. Poniżej zamieściliśmy kilka poglądowych cen, które pomogą Ci ocenić wartość tego typu przedsięwzięcia:

  •  biurko proste z płyt meblowych – od 300 do 400 zł,
  •  duże biurko z płyt meblowych wyposażone w szuflady – od 900 zł,
  •  biurko z regulowaną wysokością – od 1300 zł,
  •  biurko proste z prawdziwego drewna – około 600 zł.

Należy pamiętać, że na finalną cenę wpływ mają takie kwestie jak wymiary mebli, użyte materiały, zastosowane rozwiązania techniczne, a także polityka samego zakładu stolarskiego.

Jesteś zainteresowany solidnymi usługami stolarskimi, na przykład wykonaniem mebli biurowych na terenie Olsztyna i okolic? Jeśli tak - trafiłeś pod odpowiedni adres. Nasz zakład stolarski tworzy grupa specjalistów, których wiedza i doświadczenie dają gwarancję zadowolenia.

Stworzymy meble biurowe skrojone na miarę Twoich potrzeb.